Wizyta w 7 gwiazdkowym hotelu Burij El Arab Około 130 Euro/os. Podczas tej wycieczki mają Państwo możliwość spędzenia czasu w jednym z najsłynniejszych hoteli na świecie.cena zawiera: transfer do hotelu, zwiedzanie, lunch w formie bufetu w restauracji hotelowej. Należy przygotować odpowiedni strój. Hatta safari Około 80 Euro/os. Wycieczka objazdowa szlakiem górskim na wydmy przez urokliwe, wyschnięte koryta rzek, wzdłuż zachodniego pasma gór Hajar. Dodatkowo wizyta w XVI wiecznym forcie. W trakcie wycieczki przewidziano lunch, przy sprzyjających warunkach pogodowych istnieje możliwość kąpieli górskich strumieniach.
Pustynne safari jeepami Około 65 Euro/ os. Wycieczka krajoznawcza, którą odbędą Państwo nowoczesnymi samochodami terenowymi poprzez piaskowe wydmy. Następnie przejażdżka quadami. Na zakończenie na strudzonych turystów czekać będzie orientalna kolacja przy muzyce na żywo i w otoczeniu tancerek brzucha. Będzie również możliwość skorzystania z przejażdżki na wielbłądach, zrobienia tatuażu z henny czy tez zasmakowania relaksu przy fajce wodnej.
Sharjah & Dubaj city tour Około 70 Euro/ os. Podczas tej wycieczki będą Państwo mieli możliwość bliższego zapoznania się z atmosferą obydwu miast. Zaczniemy od zwiedzania Niebieskiego bazaru w Sharjah gdzie mieści się ponad 700 sklepów, następnie zwiedzanie meczetu King Faisal i bazaru Al. Arsa gdzie znajdą Państwo przedmioty miejscowych rzemieślników. Następnie przejazd do Dubaju i objazd najważniejszych arterii aglomeracji. Czeka Państwa również wizyta w miejskim muzeum oraz przejażdżka łódką po Dubaj Creek. Na zakończenie zakupy: na początek znany targ z przyprawami, następnie Gold Souk słynny z wyrobów jubilerskich i wizyta w centrum handlowym Deira Dubai.
Walid Wadi - park wodny Około 30 Euro/ os. Wycieczka polecana nie tylko rodzinom z dziećmi, ale wszystkim z Państwa, którzy uwielbiają wodne szaleństwa. Jest to bowiem całodniowy wyjazd do parku wodnego Walid Wadi gdzie na turystów czekają niezapomniane atrakcje. Al. Ain tour Około 70 Euro/ os. Zapraszamy Państwa na wycieczkę krajoznawczą do znanego miasta, miejsca narodzin prezydenta ZEA. W trakcie wycieczki planowane zwiedzanie wykopalisk archeologicznych sprzed ponad 5000 lat, wizyta w miejscowym muzeum. Na zakończenie zwiedzanie Al. Ain Palace Museum - pałacu szejka Zayeda bin Sultana rządzącego w latach 1927-1970 oraz krótki postój na targu wielbłądów. W trakcie wycieczki przewidziany lunch. Abu Dabi tour Cena około75 Euro/os. Podczas tej wycieczki będą mieli Państwo okazje zapoznać się z architekturą oraz atmosferą stolicy ZEA. Bogaty program wycieczki przewiduje: zwiedzanie fortu Al. Husn, portu Batinah, starówki, targu rybnego oraz sklepu z dywanami. Na zakończenie przewidziano lunch. |